top of page
Logo Salubrite Event černá (1).png

Aktivity na Event

Dlouhověkost a zdravý životní styl jsou v kurzu, proto nesmí na vaší party chybět blahodárné aktivity., které pomohou vám  i vašim hostům zlepšit kondici, snížit stres a posílit tělo. Naši odborníci v oblasti výživy, blahodárného pohybu, masáží a v dalších oblastech zdraví vám poskytnou

tu nejlepší péči a odborné rady.

Vytvoříme pro vás i vaše hosty prostředí plné pozitivní energie a inspirace.

Každá aktivita trvá 15-30 min podle skupiny nebo jednotlivců.

Naši lektoři dbají na individuální přístup a potřeby hostů.

Co máme v nabídce?

  • Jóga

  • Pilates

  • Folk it

  • Sportovní turnaje 

  • Workshop Zdravé stravování

  • Cvičení Zdravá záda

  • Klasické masáže

  • Meditace

  • Diagnostika na podoskopu

Provedení pilates cviku plank na boku.jpg

Pilates se zaměřuje na posílení hlubokých svalů, zlepšení flexibility a správného držení těla. Hosté budou mít příležitost procvičit své tělo a zlepšit fyzickou kondici. Cvičení je vhodné pro různé věkové skupiny a úrovně fyzické kondice. Zajistíme instruktora, cvičební podložky.

Délka lekce 15-20 min.

Pilates

Jóga na pláži

Jóga přináší mnoho fyzických prospěchů, jako je zvýšená síla a flexibilita, zlepšení držení těla a rozproudění energie v těle. Je otevřená všem věkovým skupinám a úrovním fyzické kondice. Vybírejte z různých stylů jógy, které se liší intenzitou a zaměřením.

Zajistíme instruktora, cvičební podložky. Délka lekce 15-20 min.

Jóga

folkit-6.webp

Folk it je taneční program, který spojuje prvky lidového tance a fitness cvičení. Je to energická a zábavná aktivita, která zlepší kondici a rozšíří pohybový slovník vašich hostů.

Zajistíme lektora, hudbu, podložky.

Délka lekce 15-20 min.

Folk it

Masáž

Klasické masáže nabídnou klientům celkové uvolnění těla i mysli. Jsou prováděny odborníky, kteří používají různé techniky a doteky, které pomáhají uvolnit napětí ve svalstvu. Zajistíme maséry, masérské vybavení (klekačky, lehátka, oleje), drobné dekorace.

Délka masáže 15 - 20 min.

Klasické masáže

plážový volejbal

Sportovní turnaj je skvělým způsobem, jak přinést vzrušení, soutěživou atmosféru a sportovního ducha mezi návštěvníky. Zorganizujeme všechny typy turnajů, od šachů až po ragby. Zajistíme rozhodčí, turnajový systém a doporučíme vhodné prostory.

Sportovní turnaje

zena-posilujici-zada-cvik-s-vlasnim-telem-na-podlozce.png

Cviky na záda jsou ideální na uvolnění ztuhlé páteře a odstranění bolestí zad. 

Při provádění cviků dbá lektor na správnou techniku provedení cviků a postupně zvyšujte zátěž.

Cvičení může pomoci uvolnit svaly, zlepšit cirkulaci krve v těle a snížit pocit bolesti.

 

Cvičení
Zdravá záda

Pes dává vysoké pět

Účastníci se dozví, jak správně krmit své psy, jak udržovat jejich srst zdravou a lesklou, jak se vypořádat s běžnými zdravotními problémy a jak efektivně trénovat a socializovat své mazlíčky.

Zajistíme odborníka na péči o psy a demonstrační prvky.

Délka workshopu dle domluvy.

Workshop
Péče o psa

IMG_7913-1.webp

Masáže pro psy mají pozitivní vliv na jejich fyzické i emoční zdraví. Pomáhají uvolnit napětí a svalové bolesti, zlepšit cirkulaci krve a prokrvení tkání, a také snižují stres a úzkost u psů. 

Zajistíme odborníka na psí masáže, podložky.

Délka masáže 20-30min.

Masáže pro psy

Víme, že interakce s domácími mazlíčky má pozitivní vliv na lidské emoční a psychické blaho, proto nabízíme aktivity také pro milovníky psů. Nabídka aktivit pro psí mazlíčky umožní vašim hostům vytvořit si příjemné rodinné prostředí během akcí a vyměnit si zkušenosti chovatelů.

Po domluvě jsme schopni zařídit jakoukoliv aktivitu.

Každá osobnost zvířete je jedinečná, proto přebírají majitelé plnou odpovědnost za dohled, chování a pohodu svých mazlíčků během konání eventu.

dog dancing.jpg

Naši lektoři ukážou a poradí návštěvníkům, jak komunikovat s  jejich mazlíčky a naučí je základní triky. Aktivita je vhodná k prohloubení důvěry mezi chovatelem a zvířetem. Trenérky poskytnou také řadu tipů, jak trénovat psa.

Zajistíme lektory, pamlsky pro psy.

Délka lekce 20-30min.

Psí trénink

Zdravé sortiment žluté potravin

Hosté budou mít příležitost se dozvědět o různých stravovacích postupech, vhodných kombinacích potravin, alternativních možnostech pro specifické potřeby a tipy pro dosažení vyváženého stravovacího režimu. Zajistíme výživového poradce a demonstrační prvky.

Délka workshopu dle domluvy.

Workshop
Zdravé stravování

Snímek obrazovky 2024-04-30 v 11.22.06.png

Podoskop je moderní přístroj pro diagnostiku chodidel. Díky této diagnostice získají vaši hosté informace o svých nohou a doporučení, jak jim poskytnout tu nejlepší péči. Zajistíme podoskop, odborně proškoleného podologa a kartičky s doporučením. 

Délka konzultace: 10min

Diagnostika chodidel
na podoskopu

Něco navíc?

Rozjímání

Meditace je skvělou aktivitou, která umožňuje účastníkům na akci zklidnit mysl a nalézt vnitřní klid a harmonii. Na akci je vedená instruktorem, který předává techniky.

Zajistíme lektora, cvičební podložky, meditační podsedáky.

Lekce probíhají 15-20 min.

Meditace

bottom of page